Факультет економiки та управлiння

Сабадош Г.О., Харченко О.В. Проблеми адміністрування процесу вимірювання ефективності органів публічної влади в Україні (2018)08 Лютого 2019р.

Сабадош Г.О., Харченко О.В. Проблеми адміністрування процесу вимірювання ефективності органів публічної влади в Україні // Державне управління: удосконалення та розвиток, №7, 2018, С. 18-32

У статті розглянуто питання вирішення проблем, що пов’язані з процесом адміністрування вимірювання ефективності окремих працівників та органу публічної влади в цілому. Досліджується становлення теоретико-методологічних основ сутності поняття ефективності у публічному управлінні. Виділино основні підходи до визначення сутності ефективності. Наголошено на мотивуючій функції оцінки ефективності органу публічної влади. Досліджується вплив результатів діяльності органів публічної влади на кожного індивіда і суспільства в цілому. Розглядається складність на особливість формування системи критеріїв оцінювання ефективності на державному та муніципальному рівнях. Аналізується місце України в міжнародних рейтингах вимірювання ефективності публічного управління. Звертається увага на впровадження системи КРІ в процес адміністрування вимірювання ефективності та результативності окремог спеціаліста та органу публічної влади в цілому.