Відбулась презентація брошури «Соціальна ринкова економіка»13 Квітня 2016р.

9 квітня 2016 р.у стінах Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана пройшла презентація брошури «Соціальна ринкова економіка: орієнтири для євроінтеграційних трансформацій України», організована кафедрою політичної економії КНЕУ спільно із Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Презентацію відкрив вітальним словом Морітц Юнґінґер, асистент програм Представництва Фонду Конрада Аденауера. Він коротко окреслив основні етапи становлення соціальної ринкової економіки у Німеччині. Катерина Білоцерковець, координатор підготовки брошури, розповіла про основні напрями діяльності Фонду в Україні.

У презентації взяли участь співавтори брошури, які запропонували своє бачення актуальних соціальних та економічних проблем й пріоритетів України. Так, Олександр Олійник доповів про еволюцію поглядів на пріоритетні напрями української економічної та соціальної політики впродовж останнього десятиліття. Наталія Рингач акцентувала на несприятливих тенденціях щодо тривалості життя українців порівняно із німцями та поляками. Ольга Іваницька наголосила на важливості поширення практик соціальної відповідальності та партнерства між державою, бізнесом і громадою. Ірина Єгорченко виділила ключові виклики, що стоять перед освітньою та науковою системами України, та запропонувала способи реагування на них.Навколо цих питань розгорілась палка дискусія.

До презентації долучились учасники семінару-воркшопу «Соціальна відповідальність для сталого розвитку». Презентацію вів науковий редактор брошури Євген Ніколаєв. Надихаюча суботня подія завершилась фуршетом і неформальним спілкуванням учасників.

Текст брошури доступний за цим посиланням.

Фото: Катерина Білоцерковець