У КНЕУ виступив американський експерт Уейн Морріс05 Листопада 2017р.

2 листопада 2017 р. відбулася спільна відкрита лекція доцента кафедри політичної економії Ірини Кулаги та експерта Уейна Морріса (США).

Лекція на тему «Підприємництво» була проведена в  рамках вивчення студентами першого курсу факультету МЕіМ (групи 6–11) курсу «Основи економічної науки». Відкриту лекцію також відвідали першокурсники ФЕтаУ та викладачі кафедри політичної економії. Запрошений спікер Уейн Морріс (США) розповів про особливості підприємницької діяльності в США, а також про власний досвід підприємництва. Натхненні тези Уейна про успішність та лідерство, про те, як реалізувати себе в підприємницькій діяльності та досягти балансу інтересів, займаючись улюбленою справою, потужно змотивували студентів. У своїх відгуках студенти щиро дякували пану Уейну не лише за отриману цікаву й корисну інформацію, а й за отримані поради та ідеї, що дозволили замислитися про життєві цінності та навіть про власне майбутнє.

Коротка інформація про спікера:

Уейн Морріс понад 30 років працював на керівних посадах в Procter&Gamble, Black&Decker, Sunbeam, Brunswick, обіймав пост президента компанії American Camper та пост президента компанії Health o Meter. Впродовж всього професійного життя активно навчав як у США, так і в інших країнах, проводив семінари з маркетингу, підприємництва, лідерства та відкритих комунікацій в США та Західній Європі. Впродовж останніх років Уейн Морріс надає консалтингові послуги, допомагає розпочинати підприємницьку діяльність малому бізнесу. Пан Уейн є тренером і наставником студентів МВА в Університеті Кеннесоу (Kennesaw State University).