Відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми сучасного економічного розвитку»26 Квітня 2016р.

25 квітня кафедра політичної економії провела круглий стіл-платформу «Актуальні проблеми сучасного економічного розвитку» в рамках 83-ї студентської наукової конференції КНЕУ «Інноваційний ресурс соціально-економічного прогресу України».

Після заочного інтернет-обговорення поданих матеріалів на засіданні круглого столу представили свої доповіді 9 студентів:

• Герасименко Матвій (1 курс-6503, науковий керівник доц. Кулага І.В.). «Економічний розвиток: цілі, принципи, перспективи»
  • Опеченик Василь (1 курс-6508, науковий керівник доц. Ніколенко І.Ю.). «Національна економіка в умовах глобалізації: тенденції, проблеми та перспективи»
  • Фомічов Олексій (1 курс-6503, науковий керівник доц. Хохич Д.Г.). «Альтернативні витрати як показник ефективного функціонування національної економіки»
  • Харченко К.О.– (1 курс-6504/1, науковий керівник доц. Руженський М.М.). «Основні напрями та перспективи інноваційного розвитку України»
  • Федорова Анастасія (1 курс-6503, науковий керівник доц.Михайлюк М.А.). «Перспективи економічного зростання економіки України із залученням ІТ-галузі»
  • Шаховал Оксана (1 курс-6401, науковий керівник доц. Ніколаєв Є.Б.). «Вплив торгівлі й маркетингу на покращення стану української економіки».
  • Корнійчук Тетяна (1 курс-6508, науковий керівник доц. Дем’янчук О.О.). «Інфляція як економічне явище та її соціально-економічні наслідки».
  • Жарова Ольга (1 курс-6503, науковий керівник доц. Ткаченко О.В.). «Податки як ціна можливості жити у цивілізованому суспільстві»
  • Прищепа Наталія (1 курс-6503, науковий керівник доц. Ткаченко О.В.). «Комфортність населення  як чинник міграційної активності»

Відбулося активне і цікаве обговорення представлених доповідей за участі студентів І курсу, завідувача та викладачів кафедри.

Модерували круглий стіл доценти Ткаченко Олена Вадимівна та Кулага Ірина Володимирівна.

За результатами круглого столу всіх студентів відзначили сертифікатами учасника конференції.

Відзначені як кращі та рекомендовані до друку у збірнику матеріалів конференції такі доповіді:

Фотозвіт з події – тут.

Із презентаціями та тезами доповідей учасників можна ознайомитися за цим посиланням.