Вітаємо Чалюк Юлію Олексіївну з перемогою у номінації "Іменна стипендія Романа Гурика"21 Листопада 2023р.

21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи.
Щороку Міністерство освіти і науки України призначає 25 стипендій найкращим молодим ученим для увічнення подій Революції гідності та вшанування подвигу Героїв України — Героїв Небесної Сотні. Такі стипендії призначають за вагомий внесок у розвиток української науки, посилення міжнародного авторитету України та внесок у розвиток демократичних і гуманістичних цінностей у сфері науки і освіти.
Колектив кафедри економічної теорії Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана вітає к.е.н, доцента Чалюк Юлію Олексіївну з перемогою у номінації "Іменна стипендія Романа Гурика" та бажає подальших наукових звершень!