Докторант кафедри Чалюк Ю.О. взяла участь у польсько-українській школі «Polish-Ukrainian Summer Camp for Young Scientists»26 Вересня 2022р.

Для участі у школі було обрано 33 українських молодих учених, які мализмогу попрацювати та обмінятись досвідом з польськими колегами. Воркшопи, брейн-сторми, дискусії, робота в групі, насичений лекційний матеріал (основи академічної доброчесності, відкрита наука, гендерна рівність, жінки у науці та психологічне благополуччя вчених в умовах війни) – все це для підтримки молодих вчених і розвитку української науки.

Реалізація проєкту стала можливою завдяки спільній організації Ради молодих учених при МОН, Польській асоціації аспірантів (KRD Polish Association of Doctoral Candidates), Польській академії наук (PAN Polish Academy of Sciences), Варшавському університету природничих наук SGGW (SGGW Warsaw University of Life Sciences), Варшавській школі економіки SGH (SGH Warsaw School of Economics), Польській національній академії академічних обмінів (NAWA Polish National Agency for Academic Exchange).