Вітаємо переможців та учасників 87-ї щорічної студентської наукової конференції «ІННОВАЦІЙНА УКРАЇНА: КРЕАТИВНІ ІДЕЇ ТА ПРОЄКТИ"13 Травня 2020р.

Цього року 87-ма щорічна студентська наукова конференція "Інноваційна Україна: креативні ідеї та проєкти" на кафедрі економічної теорії була організована у дистанційному режимі у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom та Classroom.

У роботі Платформи "МІКРО- ТА МАКРОЕКОНОМІЧНИЙ АНАЛІЗ ЯВИЩ І ПРОЦЕСІВ КРЕАТИВНОЇ ЕКОНОМІКИ" взяли участь 20 студентів різних факультетів та викладачі кафедри.

За результатами виступів учасників, підготовки доповідей, проєктів та презентацій, активності та відповідей на запитання, було рекомендовано до публікації в електронному збірнику тези доповідей 6 учасників, які зайняли відповідно перше, друге і третє місця:

• Болдирєв Феодосій, курс 1, ФЦ-101
    ІТ-сектор як драйвер економічного розвитку України: вплив на бюджет,  зайнятість і закордонні інвестиції
    Науковий керівник - Руженський М.М., к.е.н., доцент кафедри економічної теорії

• Батюк Іван, курс 1, МБ-102
    Макрофінансова стабілізація в Україні в умовах глобальної кризи
    Науковий керівник - Колядич О.І., к.е.н., доцент кафедри економічної теорії

• Нелеп Аліса, курс 1, РМ-106
    Малий та середній бізнес в Україні в умовах пандемії - 2020: як пом'якшити удар під час кризи
    Науковий керівник - Кулага І.В. к.е.н., доцент кафедри економічної теорії

• Лісовець Ірина, курс 1, ЕЛ-101
    Дослідження вітчизняних домогосподарств через призму законів Енгеля
    Науковий керівник - Євдокимова Н.М., к.е.н., професор кафедри економічної теорії

• Розсохіна Валерія, курс 1, МВ-102
    Цінова війна як метод агресивної конкуренції
    Науковий керівник - Ткаченко О.В., к.е.н., професор кафедри економічної теорії

• Фомічов Андрій, курс 3, ЕП-303
    Сильний бренд як прояв ринкової влади фірми
    Науковий керівник - Азьмук Л.А., к.е.н., доцент кафедри економічної теорії

Вітаємо всіх учасників з змістовними і цікавми виступами! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та подальших успіхів у різних сферах студентського життя!