Зустріч студентів - економічних аналітиків з Оленою Тригуб, головною експерткою Департаменту стратегії та розвитку НБУ29 Жовтня 2022р.

27 жовтня 2022 року відбулася зустріч студентів освітньої програми «Економічна аналітика» з Оленою Тригуб, головною експерткою, менеджеркою програми «Підвищення рівня фінансової грамотності населення України» Департаменту стратегії та розвитку Національного банку України. Тема зустрічі «Фінансова інклюзія задля економічного зростання». Пані Олена розкрила важливі питання фінансової інклюзії та її впливу на економічне зростання, ролі і значення фінансових послуг для населення та бізнесу, різних видів фінансових продуктів, яким користується населення, та багато інших питань, що стосуються фінансових послуг.

Крім того, студенти дізналися про можливості та умови стажування у Національному банку України.

Дякуємо пані Олені за можливість познайомитися ближче з діяльністю Національного банку України!