Онлайн-зустріч з Наталією Швець - головним фахівцем Офісу правління Національного банку України25 Листопада 2022р.

15 листопада 2022 року студенти - економічні аналітики прослухали гостьову лекцію Наталії Швець - головної експертки Офісу правління НБУ. Під час зустрічі доповідачкою було поставлене актуальне і цікаве питання розв'язання екологічних проблем та ролі Центрального банку, банківської та фінансової систем у їх вирішенні. Увагу було приділено, зокрема, Цілям сталого розвитку (ООН) в процесах Національного банку України, принципам сталого банкінгу, ролі фінансів у боротьбі із забрудненнням навколишнього природного середовища тощо.

Дякуємо за можливість дізнатися більше інформації про особливості діяльності Національного банку України та його ролі у забезпеченні Цілей сталого розвитку.