Результати проведення 89-тої Щорічної студентської наукової конференції28 Травня 2022р.

В рамаках платформи відбулися засідання секцій в онлайн-форматі:

Секція 1. Модель  українського економічного відродження: мікро- та макро-рівні(для студентів 1 курсу, що вивчають мікроекономіку та макроекономіку)

Модератор:  Кулага І.В., к.е.н., доцент кафедри економічної теорії

Секція 2. Напрями економічного відродження України: аналітичні аспекти(для студентів спеціальності «Економічна аналітика»)

Модератор секції:  Ткаченко О.В. к.е.н., професор кафедри економічної теорії

В роботі платформи брали участь студенти різних курсів та спеціальностей, викладачі кафедри економічної теорії. Було розглянуто 14 доповідей. Під час дискусій піднімалися гострі питання сьогодення, обговорювалися напрями та моделі післявоєнного відновлення економіки України. Всі 14 доповідей рекомендовані до друку в збірнику матеріалів конференції.