Cтажування викладачів кафедри економічної теорії у Батумському державному університеті імені Шота Руставелі (Грузія)15 Вересня 2021р.

В процесі стажування викладачі комплексно вивчили досвід міжнародного співробітництва в організації освітньої та науково-дослідної діяльності в університетах Грузії.

В рамках виїзного модулю (08.09-12.09.2021) до Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія) учасниці стажування ознайомилися з особливостями організації навчального процесу із застосуванням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та використанням дистанційних засобів навчання в університеті у постковідний період  та встановили професійні контакти з метою подальшої співпраці в напрямку науково-дослідної та освітньої діяльності.