Аналітика особистих фінансів: від чашки кави до фінансової свободи27 Жовтня 2022р.

Як пов’язані щастя та гроші? Чи варто брати споживчі кредити? Чи можна жити з боргами і планувати фінансову свободу? Яка road map до фінансової свободи? Як почати інвестувати зараз, навіть якщо в тебе мінімальні доходи?

Олександр Романчук, founder&CEO IT-компанії CODING розповів про це на майстер-класі «Чашка кави на мільон» для студентів програми «Економічна аналітика»

Наприклад, чи знали ви як розрахувати суму фінансового захисту? Це сума щомісячних витрат * кількість місяців, необхідних, щоб почати отримувати дохід у разі його втрати. Розуміння різниці між інвестиціями та нагромадженням дозволяє зробити своє фінансове планування більш ефективним.

І Олександр, на прикладі динаміки різних акцій та EFT індексних фондів, яскраво показав, як можна перетворити невипиту чашку кави на сталий дохід.

Дякуємо п.Олександру за цікавий майстер-клас та сподіваємось на подальші зустрічі.