Павло Галета: «Економічна аналітика – це про що?»13 Травня 2021р.

30 квітня 2021 року відбулася зустріч з Павлом Галетою, випускником спеціальності «Економічна аналітика». Він подолав непрості лабіринти навчання у КНЕУ (від 1-го курсу до аспірантури) та впевнено крокує кар’єрними східцями аналітика у Групі компаній V.I.P. Consulting.

На зустрічі зі студентами-аналітиками всіх генерацій (Клуб економічних аналітиків, у якому об’єднані студенти всіх курсів освітньої програми) Павло поділився власним досвідом навчання та професійного зростання у сфері консалтингу. Студенти також дізналися про тонкощі професії економіста-аналітика, наскільки професія економіста-аналітика є перспективною, про помилки перших кроків у кар’єрі та до чого студентам себе готувати, щоб швидко досягнути успіху в майбутній професії.

Про свої враження, отриману інформацію і цікаві лайфхаки з життя економічного аналітика висловися студенти і студентки спеціальності «Економічна аналітика», надавши свої відгуки.

« …Запрошеного спікера цікаво було слухати, тому що він вже не просто досягнув певного успіху у великій компанії, а пройшов той же шлях що й ми розпочинаємо, і тому можна вважати його реальним прикладом. Ще Павло розповів, яких помилок уникати в подальшому, плюси економічної спеціальності…Отже, загалом зустріч мені сподобалась і, якщо буде можливість, залюбки відвідаю знову.»

Лук'яненко Галина

«Я неодноразово запитував себе: В чому сила? А, сила в знаннях. І саме сьогоднішній семінар був для мене цікавим з точки зору розуміння економічної теорії та розвитку економіста. Було корисно вислухати людину, яка тривалий час працює у сфері консалтингу. Для мене було пізнавальним почути приклади мікроекономіки та економічної теорії…»

Щербина Максим

«…Дуже важливою частиною доповіді були базові знання економіста, адже ми маємо розуміти, яким предметам приділяти найбільшу увагу та що нам знадобиться у майбутньому. Дізналися, що математична статистика, теорія ймовірності, економічна теорія і математичне моделювання є основою нашої спеціальності. Спікер розповів про попит на професію економіста-аналітика в Україні та світі і наскільки вона перспективна, а також про альтернативне застосування знань в інших професіях. На мою думку, такі лекції є дуже важливими для студентів, адже допомагають ознайомитися зі сферою нашої майбутньої спеціалізації і більше дізнатися про важливі аспекти роботи економічних аналітиків»

Віннічук Наталія

«Я вдячний Павлові за літературу, яку він порекомендував, та частину його розповіді про «Базові знання економіста». Я хочу і надалі бути учасником подібних конференцій, це дуже цікаво. Та й важливо розуміти перспективи. Ось такі виступи допомагають мені усвідомлювати те, що я зможу робити та ким зможу стати у майбутньому, якщо гарно вчитись. Дякую за можливість бути присутнім на таких заходах!»

Гераськін Михайло

«…Цей майстер-клас дав зрозуміти, що попереду ще дуже багато нових знань і навичок, які потрібно опановувати. І з кожною зустріччю з професіоналами вимальовується портрет людини, якою ми так прагнемо стати з точки зору професіоналізму»

Гасанова Сабіна