Докторантка кафедри Юлія Чалюк стала Лауреаткою конкурсу «Молодий вчений року» вдруге!30 Травня 2023р.

20 травня 2023 року в Будинку вченого НАН України відбулася урочиста церемонія нагородження Лауреатів щорічного всеукраїнського конкурсу Ради молодих учених при Міністерстві освіти та науки України «Молодий вчений року» за підсумками діяльності у 2022 році.

Вдруге к.е.н, доцентка, докторантка кафедри економічної теорії Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Юлія Олексіївна Чалюк стала лауреаткою конкурсу «Молодий вчений року» у номінації 69 «Міжнародні відносини».

Символічним є обʼєднання та відзначення кращих з кращих молодих науковців України в День науки. Пам’ятаймо, що лише в згуртованості та в прагненні розвивати нашу державу ми здобудемо бажане нами вільне та процвітаюче майбутнє!!!