Участь гарантів освітньої програми «Економічна аналітика» проф. Кудінової А.В. та доц. Галабурди М.К. у круглому столі «ОБҐРУНТУВАННЯ КРИТЕРІЇВ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ»09 Березня 2023р.

Надзвичайно актуальна тема, з якою виступили гаранти освітньої програми «Економічна аналітика» на Круглому столі «ОБҐРУНТУВАННЯ КРИТЕРІЇВ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ».

Микола Галабурда та Алевтина Кудінова представили результати досліджень та практичної роботи з точки зору всіх стейкхолдерів освітнього процесу - студентів, роботодавців, держави.

Обговорили різницю та вплив короткострокових та довгострокових стимулів, інформаційну асиметрію, організаійні проблеми та інституціональні можливості. Впевнені, такі зустрічі дозволяють підвищувати якість освітніх програм та покращувати зв’язки в тріаді «Держава-Університет-Бізнес».

Дякуємо за організацію Круглого столу Українській асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти та  Зої Галушці, професору Чернівецького націоанльного університету імені Юрія Федьковича.