Китай: реальна аналітика впливу02 Листопада 2022р.

Наше кредо - запрошувати найкращих. Тому, на позицію Associate Proffesor нашої кафедри ми запросили Дмитра Єфремова, експерта Української асоціації китаєзнавців.

Думаємо, сьогодні нас всіх цікавить політика Китаю, його роль у сучасних геополітичних реаліях.

Нещодавно п.Дмитро дав аналітичне інтерв’ю найвідомішому українському новинному ресурсу «Радіо НВ».

Перш за все, радимо вам передивитись це інтерв’ю, щоб спростувати багато фейків, що розповсюджуються росією, та, нажаль, нерідко підтримуються і вітчизняними телеграм- та новинними ресурсами. Факт-чекінг одного із запрошених викладачів нашої кафедри у посиланні:

У Росії дуже бояться китайців. Для неї це більша загроза ніж США

Д. Єфремов провів аналітичний огляд наслідків останніх політичних подій в Китаї - переобрання Сі Цзіньпіня, зокрема, про перехід до більш справедливого розподілу доходів на тлі уповільнення темпів економічного зростання, про загрозу Китаю для росії та страх росіян перед китайською експансією та про неминучість цієї експансії, про нові стратегії китайської влади.