Докторантка кафедри Юлія Чалюк - лауреатка Всеукраїнського конкурсу "Молодий вчений року"13 Листопада 2022р.

Наприкінці жовтня 2022 року у Київському будинку вчених НАН України відбулась урочиста церемонія нагородження переможців всеукраїнського конкурсу "Молодий вчений року". Молоді науковці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана стали переможцями у низці номінацій. Одією з них стала наша докторантка пані Юлія Чалюк. Вона перемогла у номінації "Соціологія та політологія".

Відзначимо, що пані Юлія працює над докторською дисертацією на тему "Соціалізація глобальної економіки у парадигмі постіндустріалізму".

Щиро вітаємо пані Юлію з перемогою у Конкурсі та бажаємо творчої наснаги і подальших успіхів у науковій діяльності.