Гостьова лекція на магістерській програмі «Економічна аналітика» від Катерини Левченко, к.е.н., доцентки кафедри фінансів15 Травня 2023р.

В чому одна з ключових переваг економічного університету?

Коли ти хочеш більш глибоко вивчити якуюсь тему, тобі не обов’язково проводити самостійне дослідження, шукати необхідну та перевірену інформацію. Ти можеш звернутись до колег з інших кафедр, які є професіоналами з тих чи інших напрямків економічної науки.

Саме тому, коли в процесі вивчення дисципліни «Поведінкова економіка» у студентів виник інтерес до окремої гілки поведінкової економіки - поведінкових фінансів, ми звернулись до колег з кафедри фінансів імені Віктора Федосова.

Катерина Левченко, к.е.н., доцент кафедри фінансів розповіла про сутність поведінкових фінансів, інформаційний масив, його ресурси та їх вплив на специфіку ментального обліку.

Як рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо пандемії COVID-19 праці вплинули на фінансову систему та зростання ринкових індексів? Як новини можуть вплинути на вартість акцій навіть глобальних компаній? Чому акції Netflix почали зростати у перші дні пандемії? Тепер ми знаємо відповіді :)

Хочемо подякувати Катерині Михайлівні Левченко за цікаву лекцію та готовність поділитись знаннями зі студентами-аналітиками.