12 березня 2023 року пішов у засвіти відомий учений-економіст, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент НАН України ВОЛОДИМИР САФРОНОВИЧ САВЧУК13 Березня 2023р.

Володимир Сафронович був одним із визнаних лідерів у сфері економічної теорії та теорії світогосподарських відносин, засновником власної наукової школи, автором більше як 130 праць. За життя він підготував 15 докторів економічних наук і велику кількість кандидатів економічних наук, виконував обов’язки голови науково-методичної секції з економічних наук Мінвузу України та експертної ради з економіки ВАК України, академіком-секретарем відділення економіки АН вищої школи України.

Нехай добрий, світлий спомин про Володимира Сафроновича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була важливою у житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив за собою добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

У нашій пам’яті Володимир Сафронович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Поділяємо біль та горе рідних!