Факультет економiки та управлiння

23-24 квітня 2020р. Міжнародна науково-практична конференція 25 Листопада 2019р.

23-24 квітня 2020 р. кафедра менеджменту запрошує до участі у V Міжнародній науково-практичній конференції "Стратегічні імперативи сучасного менеджменту"

Шановні колеги!

Відповідно до заборони проведення масових заходів, в тому числі наукового характеру, з метою запобігання погіршення епідеміологічної ситуації, повідомляємо, що проведення конференції буде відбуватися у дистанційному режимі.
Дедлайн подовжено до 20 березня!Матеріали тез доповідей будуть розміщені на сайті та в репозитарії КНЕУ імені Вадима Гетьмана. Дякуємо за розуміння та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
Оргкомітет Конференції

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та кафедра менеджменту запрошують науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, студентів, представників бізнесу та зацікавлених організацій прийняти участь у роботі V Міжнародної науково - практичної конференції «Стратегічні імперативи сучасного менеджменту» (23-24 квітня 2020 року). У межах конференції буде проведено круглий стіл «Стійкий розвиток: наше майбутнє - завдання сьогодення» (23 квітня 2020 р.), присвячений актуальним проблемам розвитку бізнес-організацій.

 
Мета конференції: обговорення результатів новітніх вітчизняних і закордонних досліджень у сфері стратегічного менеджменту, трансформацій бізнесу та розвитку менеджменту на засадах стійкого розвитку.
 
ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Актуальні проблеми менеджменту організацій
2. Тенденції розвитку стратегічного партнерства
3. Концепція стійкого розвитку та моделі бізнесу
4. Перспективи розвитку управлінської освіти
 
Робочі мови конференції: українська, англійська, російська