ІV Міжнародна студентська науково-практична конференція «Менеджмент: виклики та перспективи»17 Вересня 2023р.

Шановні здобувачі!

Кафедра менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана запрошує 17 листопада 2023 рокудо участі в роботі ІV Міжнародної студентської науково-практичної конференції «МЕНЕДЖМЕНТ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

Мета конференції– обговорення актуальних проблем менеджменту в контексті сучасних глобальних трендів щодо забезпечення цілей сталого розвитку.

Тематичні напрями роботи конференції:

Секція 1. Сучасні концепції та інструментарій управління організацією

Секція 2. Цифрові тренди та інновації в менеджменті

Секція 3. Управління людськими ресурсами

Секція 4. Зовнішні виклики менеджменту

Секція 5. Менеджмент в контексті євроінтеграційних процесів

Програма конференції.

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Для участі в конференції здобувачу необхідно до 10 жовтня 2023 року заповнити реєстраційну форму.

Файл з тезами здобувача на адресу оргкомітету km.conference@kneu.edu.ua (тема листа: «Конференція Менеджмент 2023») надсилає його науковий керівник до 10 жовтня 2023 року після перевірки унікальності тексту (унікальність тексту від 80%).

Участь у роботі конференції є безкоштовною.

Додаткова інформація міститься в Інформаційних листах українською та англійською мовами.

Матеріали конференції розміщено у збірнику "Менеджмент: виклики та перспективи".