Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Стратегія бізнесу: українські реалії та можливості конвергенції з ЄС»15 Вересня 2023р.

Шановні науковці, аспіранти, представники бізнесових і неприбуткових організацій, освітніх і громадських спільнот, підприємці, усі зацікавлені особи!

Кафедра менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана запрошує 08 листопада 2023 рокудо участі в роботі Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «СТРАТЕГІЯ БІЗНЕСУ: УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ КОНВЕРГЕНЦІЇ З ЄС».

Мета конференції– обговорення розвитку методології стратегічного менеджменту й консалтингув контексті євроінтеграції та секторальних особливостей реалізації бізнес-стратегії в сучасних реаліях для сталого майбутнього.

Тематичні напрями роботи конференції:

1.      Євроінтеграційні виклики розвитку стратегічного менеджменту

2.      Галузева конкуренція та бізнес-стратегії в умовах воєнного стану і в повоєнний час: комплаєнс-цінності та соціально-економічна конвергенція

3.      Стратегічний консалтинг в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів

4.      Європейський освітньо-науковий простір: професійні стандарти і STEAM-освіта для талантів майбутнього

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Програма роботи конференції

Для участі в конференції необхідно до 10 жовтня 2023 року здійснити реєстрацію через заповнення гугл-формиі відправити файл з тезами доповіді на скриньку km.conference@kneu.edu.ua(тема листа: «Конференція Стратегія 2023»).

Участь у роботі конференції є безкоштовною.

Додаткова інформація міститься в Інформаційних листах: українською та англіською мовами.

Збірник матеріалів конференції  «СТРАТЕГІЯ БІЗНЕСУ: УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ КОНВЕРГЕНЦІЇ З ЄС»