ІІ Міжнародна студентська конференція «МЕНЕДЖМЕНТ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»30 Вересня 2021р.

19 жовтня 2021 року кафедра менеджменту проводить ІІ Міжнародну студентську науково-практичну конференцію

«МЕНЕДЖМЕНТ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Метою конференції є обговорення актуальних проблем менеджменту в контексті сучасних глобальних трендів.

До участі в роботі конференції запрошуються студенти усіх курсів та спеціальностей, які зацікавлені в обговоренні проблематики конференції та публікації матеріалів в електронному збірнику тез.

Тематичні напрями роботи конференції:

Секція 1. Сучасні концепції та інструментарій управління організацією

Секція 2. Інновації в менеджменті

Секція 3.Управління людськими ресурсами

Секція 4. Зовнішні виклики менеджменту

Для участі в конференції студенту необхідно до 12 жовтня 2021 року заповнити реєстраційну форму, в якій вказати ПІБ автора, назву навчального закладу, курс, спеціальність, ПІБ та посаду наукового керівника, назву секції та зазначити назву тез.

Файл з тезами студента на адресу оргкомітету conference_management_2021@ukr.net надсилає його науковий керівник до 12 жовтня 2021 року після перевірки унікальності тексту (унікальність тексту від 80%).

Контактна особа – Токарєва Зорина Ігорівна, к.ф.н., асистент кафедри менеджменту, тел. (097) 876-25-41