ІІІ Міжнародна наукова студентська конференція «МЕНЕДЖМЕНТ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЦИФРОВОЇ ЕПОХИ» 16 листопада 2022 року01 Листопада 2022р.

Кафедра менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана запрошує 16 листопада 2022 рокудо участі в роботі ІІІ Міжнародної наукової студентської конференції «МЕНЕДЖМЕНТ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЦИФРОВОЇ ЕПОХИ» здобувачі вищої освіти усіх спеціальностей, які зацікавлені в обговоренні актуальних проблем менеджменту в контексті сучасних глобальних трендів в умовах трансцендентності.

Тематичні напрями роботи конференції:

Секція 1. Сучасні концепції та інструментарій управління організацією

Секція 2. Цифрові тренди та інновації в менеджменті

Секція 3. Управління людськими ресурсами

Секція 4. Зовнішні виклики менеджменту

Секція 5. Менеджмент в контексті євроінтеграційних процесів

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Для участі в конференції здобувачу необхідно до 11 листопада 2022 року заповнити реєстраційну форму,в якій вказати ПІБ автора, назву навчального закладу, курс, спеціальність, ПІБ та посаду наукового керівника, назву секції та зазначити назву тез.

Файл з тезами здобувача на адресу оргкомітету conference.management.kneu.2022@gmail.com надсилає його науковий керівник до 11 листопада 2022 року після перевірки унікальності тексту (унікальність тексту від 80%).

Участь у конференції є безкоштовною.

Додаткова інформація в міститься в Інформаційних листах конференції: українською мовою; англійською мовою