29-30 березня 2019 року відбудеться ІV Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»19 Лютого 2019р.

Конференція відбудеться у дистанційній формі впродовж 29-30 березня 2019 року.

Мета конференціїнаукове обґрунтування підходів до розвитку інноваційного підприємництва в Україні, забезпечення економічного зростання та підвищення національної конкурентоспроможності.

Робота конференції планується за такими тематичними напрямами:

1. Сучасні тенденції розвитку інноваційного підприємництва: глобальний та національний вимір.
  2. Публічно-приватне партнерство та державне стимулювання інноваційного підприємництва в Україні та світі.
  3. Розвиток малого та середнього бізнесу та Smart-спеціалізація регіонів.
  4. Менеджмент інноваційної діяльності: досвід успішних Start-up і підприємців-практиків.
  5. Трансфер технологій та комерціалізація інтелектуальної власності у контексті інноваційного підприємництва.
  6. Розвиток інформаційного підприємництва в цифровій економіці.
  7. Формування університетоцентричних екосистем інноваційного підприємництва

До участі в конференції запрошуються представники наукової та освітянської спільнот, державних установ, громадських організацій та бізнес-структур.

Під час роботи конференції заплановано обговорення матеріалів учасників конференції у форматі онлайн-форуму.

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ - БЕЗКОШТОВНА.

Матеріали приймаються до 21 березня 2019 року

За підсумками роботи конференції планується видання колективної монографії «Активізація інноваційного розвитку підприємств». Запрошення для участі у підготовці монографії з урахуванням рекомендацій оргкомітету будуть направлені учасникам конференції після закінчення її роботи. Вартість передвидавничої підготовки статті (підрозділу) у монографію складає 50 грн. за сторінку.

Завантажити інформаційний лист конференції

Завантажити інформаційний лист монографії