Всеукраїнська наукова інтернет-конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «НАУКОВІ БАРВИ-2023»22 Березня 2023р.

Запрошуємо на Всеукраїнську наукову інтернет-конференцію студентів, аспірантів і молодих вчених «НАУКОВІ БАРВИ-2023»

Мета конференції: виявлення наукового і творчого потенціалу молоді, стимулювання і підтримка наукової діяльності, сприяння успішному професійному росту, формування інтернет-платформи для вільного обміну думками.

Секція 1. СУЧАСНІ ДРАЙВЕРИ БІЗНЕС-ЕКОНОМІКИ
Науковий керівник секції – Шевчук Н.В., к.е.н., професор

Секція 2. ПІДПРИЄМНИЦТВО: БІЗНЕС-ІДЕЇ ТА ЇХ КАПІТАЛІЗАЦІЯ

Науковий керівник секції – Рєпіна І. М., д.е.н., професор

Секція 3. ІННОВАЦІЇ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ У ЦИФРОВУ ЕПОХУ

Науковий керівник секції – Лаврененко В. В., к.е.н., професор, директор Інституту інноваційного підприємництва

Секція 4. ЛІДЕРСТВО ТА ПАРТНЕРСТВО В БІЗНЕСІ: СТРАТЕГІЇ І ТАКТИКИНауковий керівник секції – Гребешкова О. М., к.е.н., доцент

Секція 5. СУЧАСНИЙ АГРОБІЗНЕС: ТЕХНОЛОГІЇ, ЕКОНОМІКА, ТРЕЙДИНГНауковий керівник секції – Чабан В.Г., к.е.н., професор

Конференція спрямована на підтримку і розвиток наукової діяльності здобувачів вищої освіти, виявлення інтелектуальних і творчих здібностей, формування у них зацікавленості до науково- дослідної роботи, навичок публічного виступу, вміння захищати свої наукові напрацювання і вирішувати практичні завдання.

Під час роботи конференції заплановано обговорення матеріалів учасників у онлайн форматі. Участь у конференції – безкоштовна.

Для участі у конференції до 24 квітня 2023 рокунеобхідно заповнити онлайн заявку на участь у конференції та прикріпити тези доповіді (за вказаними нижче вимогами з рецензією наукового керівника): https://forms.gle/b7sDMznHEYpkCwnC6
Запрошення до дискусійної панелі буде надіслано всім бажаючим взяти участь в  обговорення на основі попередньої реєстрації.