16 травня 2019 року відбудеться презентація проекту KNEU Product Design Lab16 Травня 2019р.

Дата: 16 травня 2019

Презентація проекту KNEU Product Design Lab

Інститут інноваційного підприємництва КНЕУ запрошує 16 травня 2019 року підтримати команду студентів та викладачів у складі доцента кафедри економіки та підприємництва Людмили Петренко, студентів магістерської програми «Бізнес-економіка» Алевтини Прилуцької, Сергія Пузька, Анастасії Корж та студента магістерської програми «Менеджмент проектів і консалтинг» Олеся Крамара, що вийшла у фінал всеукраїнського конкурсу «IP Marathon», організованого Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та державною організацією «Національний офіс інтелектуальної власності» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації.

Команда Інституту інноваційного підприємництва презентуватиме проект KNEU Product Design Lab, спрямований на створення лабораторії з комерціалізації студентських інноваційних ідей.

Під час фіналу, у форматі «пітчу», команди презентуватимуть проекти, над якими вони працювали тривалий час. Особливість такого виступу полягає в тому, що протягом обмеженого часу - 300 секунд, команда повинна розкрити перед журі конкурсу сутність своєї бізнес-ідеї, її особливості та привабливість. Україна завжди була багата на таланти, а отже є всі підстави вважати, що через деякий час саме переможці Марафону зроблять значний внесок у розвиток національної економіки України.

Фінал конкурсу «IP Marathon» відбудеться в рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій у Торгово-промисловій палаті за адресою: вул. Велика Житомирська, 33, зала «Колізей», з 14:00 до 19:00.

Участь у заходах Всеукраїнського фестивалю інновацій безкоштовна, але потребує попередньої реєстрації за посиланням: https://u.to/GClLFQ
Програма заходів Всеукраїнського фестивалю інновацій: https://bit.ly/2LfQoC7

Станьте свідками народження національних інноваційних проектів! Чекаємо на вас!