Київський обласний молодіжний форум10 Грудня 2019р.

Керівниця Ресурсного центру Віра Усик взяла участь в роботі Київського обласного молодіжного форуму. Це захід, який пройшов 9-10 грудня, зібрав 250 учасників з числа представників молодіжних рад, молодіжних центрів, працівників відділів молоді, громадського сектору, студентського середовища Київщини, керівників та членів громадських організацій, які реалізують проєкти на території області.

Віра разом зі своєю колегою з Київського обласного молоджіного центру презентували та обговорили можливості для молоді, які створює програма "Активні громадяни" від Британської Ради. В тому числі і про проєкти задля реалізації та досягенння ціле сталого розвитку.

Заголом присутні могли ознайомитись з діяльністю Київської обласної молодіжної ради та молодіжних рад Київщини, дізнатись корисні рекомендації щодо відкриття молодіжного центру від практиків діючих центрів в Київській області, познайомитись та налагодити партнерські контакти з Всеукраїнськими ініціативами та донорськими організаціями.