Факультет економiки та управлiння

Міжнародний конкурс відео пітчів Creative Spark Big Idea Challenge чекає саме тебе!03 Березня 2020р.

У вас є дивовижна ідея і ви мрієте одного дня створити власну компанію? Будь то бізнес, соціальний, творчий проект, чи щось інше, ми хочемо знати про це! Виграйте до 3 000 фунтів стерлінгів та інші призи, включаючи поїздку до Лондона!

Сьогодні стартує прийом заявок на міжнародний конкурс відео пітчів Creative Spark Big Idea Challenge!
Якщо ви студент, випускник чи підприємець-початківець з Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, ви можете подати заявку та отримати шанс виграти до 3000 фунтів стерлінгів на реалізацію власної ідеї, включаючи поїздку до Лондона!
Ви можете подати проект в одну з наступних категорій:
1. Цифрові технології - включає ідеї, що передбачають розробку та застосування нового програмного забезпечення або обладнання.
2. Соціальний вплив - для ідей, які вирішують питання соціальної інтеграції та гендерної рівності або спрямовані на недостатньо представлені громади. Це може бути екологічна або соціальна ідея, яка допомагає тим, хто найбільше потребує.
3. Креативність - це ідеї для нового продукту, виставки чи способу зробити культурне середовище більш яскравим. Ідеї, які допомагають творчим людям охопити нову аудиторію, також будуть розглянуті в цій категорії.
Критерії участі:
• Особи або команди повинні складати не більше трьох осіб; рекомендується робота в командах.
• Змагання проводяться англійською мовою.
• Учасники мають бути громадянами України віком від 18 до 35 років
• Участь можуть брати студенти, випускники або молоді підприємці з Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
• Учасникам необхідно брати участь у заходах, що пропонуються в рамках програми KNEU Creative Spark.
Призи:
Міжнародна група суддів обирає фіналістів в кожній категорії, а також національного чемпіона, який отримає 2000 фунтів стерлінгів на розвиток та реалізацію своєї ідеї, а також поїздку до Лондону на Start-Up Sprint Weekend.
Крім того, існує категорія International People's Choice Public Vote з аналогічним призовим фондом та можливістю відвідати столицю Великобританії і пройти тренінги на Start-Up Sprint Weekend.
Окрім грошових призів у формі комерційного фінансування, переможцям буде запропоновано бізнес менторство та іншу підтримку по проекту.
Що необхідно зробити?
1. Брати участь в заходах KNEU Creative Spark та зареєструватися на сайті Центру підприємництва КНЕУ https://cfe.kneu.edu.ua/ та Фейсбук сторінці https://www.facebook.com/kneucfe/
2. Заповнити форму участі англійською мовою;
3. Зняти англомовне відео на 60 секунд про Вашу ідею. Відео необхідно завантажити на Youtube на вставити посилання на нього в заявку.
За умовами організаторів змагання - British Council, Університет може подати лише 10 заявок!
Дедлайн:
Заповнені заявки надсилаються на пошту kneucfe@gmail.com до 1 травня 2020 року 23:59 години.
Оголошення фіналістів відбудеться в період 20-25 травня 2020 року
Country People’s Choice Public Vote - 1 червня – 15 червня 2020 року
Поїздка до Лондону – в період 31 серпня – 6 вересня 2020 року.
Детальні умови конкурсу та словник основних термінів, які необхідно використовувати у пітчі та заявці знаходяться на сайті конкурсу https://creativespark-bigidea.uk/
Аплікаційна форма, рекомендації щодо відео-пітчу, ключові дати конкурсу знаходяться за посиланням https://cfe.kneu.edu.ua/…/72-creative-spark-big-idea-challe…
Якщо Ви маєте будь-які запитання, потребуєте консультації по проекту тощо, просимо звертатися до Хлистової Олени за поштою kneucfe@gmail.com