Факультет економiки та управлiння

Ректорат Університету з глибоким сумом сповіщає про те, що 30 червня 2018 р. пішов з життя Шарапов Олександр Дмитрович02 Липня 2018р.

Ректорат ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» з глибоким сумом сповіщає, що 30 червня 2018 року після важкої недуги пішов з життя Олександр Дмитрович Шарапов, к.т.н., професор кафедри інформатики та системології.

Наш колектив втратив досвідченого і висококваліфікованого фахівця, чуйного керівника, авторитетну Людину з великої літери. Життєвий шлях Олександра Дмитровича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.

Народився Олександр Дмитрович Шарапов 21 листопада 1937 року в м. Путивль. По закінченню Київського державного університету імені Тараса Шевченка, Олександр Дмитрович захистив кандидатську дисертацію і майже півсторіччя працював в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана на різних посадах – завідувача кафедри, декана, проректора. Практичним здобутком науково-педагогічної кар’єри дослідника були десятки монографій, підручників, навчальних посібників, понад 300 інших наукових праць. Свої уміння та знання він передав молодому поколінню – під науковим керівництвом вченого було захищено 46 дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. Професійні заслуги професора О.Д. Шарапова високо оцінено державними нагородами: Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2002), Почесною грамотою Верховної Ради України (2006), орденом «За заслуги III ступеня» (2007), присвоєно почесне звання «Заслужений працівник народної освіти України» та «Заслужений працівник КНЕУ».

Олександра Дмитровича ми знали як талановитого, ініціативного, сучасного керівника, відданого справі, працьовиту та наполегливу людину, творчу особистість з великим духовним та інтелектуальним потенціалом. Олександр Дмитрович завжди вирізнявся своєю добротою, щирістю, толерантністю. Чуйний, уважний, щирий, позитивний і принциповий, він випромінював життєдайну енергію, світло, прагнув передати цінний досвід, уміння молодим колегам і охоче навчався новому і прогресивному. За багато років самовідданої праці на керівних і відповідальних посадах Олександр Дмитрович сформував не одну команду професіоналів і однодумців.

Усі, хто знав Олександра Дмитровича Шарапова, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм. У нашій пам’яті Олександр Дмитрович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником і професіоналом своєї справи…

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким Олександра Дмитровича.

Світла пам’ять про Олександра Дмитровича назавжди збережеться в наших серцях.

 

Прощання з Олександром Дмитровичем відбудеться 3 липня (вівторок)
10:15 — біля 1-го корпусу КНЕУ (вхід з боку вул. Желябова)
(12:00 на Байковому кладовищі — поховання)