Факультет економiки та управлiння

На яких посадах будувати кар’єру фінансистам16 Травня 2018р.

15 травня студенти КНЕУ мали чудову нагоду під час круглого столу  «Фінансові ринки: реалії та майбутнє» визначитися з тим, як побудувати кар’єру фінансиста. Серед гостей та доповідачів були колишні випускники нашого університету, успішні фахівці, інвестиційний аналітик Олег Сіренко та голова аналітичного департаменту компанії CapitalTimesАртем Щербина. Доповідачі розповіли про власний досвід роботи, дали поради студентам із працевлаштування.

Головний фінансовий аналітик рейтингової агенції «Експерт рейтинг» Віталій Шапран  запропонував свої прогнози. Так, на його думку, учасників фінансових ринків поменшає. Зокрема, кількість страхових компаній зменшиться з 400  до 100 протягом трьох років. Натомість з’явиться новий напрям – лізингові ринки. Зросте затребуваність на аналітиків, фахівців зі звітності. Віталій Шапран розповів також про загрози існування «тіньового ринку» та відповів на численні запитання учасників круглого столу.

Модератор та натхненник заходу - професор, заступник завідувача кафедри фінансових ринків факультету фінансів Наталія Володимирівна Дегтярьова.

Доцент кафедри Олег Парандій  ознайомив присутніх із магістерської програмою «Фінансові технології та інновації». Після її опанування можна буде реалізувати власні ідеї в рамках фінтех-стартапів. Фінансові технології не прив’язані до внутрішнього ринку, а тому для випускників відкритий глобальний масштаб вибору кар’єри.

Випускники магістерської програми успішно будують кар’єру на посадах фахівців та керівників банків, небанківських кредитних установ (компаній з управління активами, лізингові, факторингові компанії, ломбарди, кредитні спілки), експертів та аналітиків.

Підготувала провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова