Факультет економiки та управлiння

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція24 Листопада 2017р.

16-17 листопада відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія підприємства: підприємницький контекст». Під час конференції обговорювалися актуальні проблеми формування стратегії компаній підприємницького типу та інституційно-організаційних аспектів розвитку малого й середнього бізнесу в Україні.
На пленарному засіданні учасників конференції привітав ректор університету д.е.н., професор Лук`яненко Д.Г.З програмними доповідями на пленарному засіданні виступили проректори університету проф.Колот А.М., проф. Антонюк Л.Л., проф.Чужиков В.І.

   

З привітанням учасників конференції та доповіддю на пленарному зсіданні виступив канд. екон. наук, професор кафедри економіки підприємства Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ю.І.Єхануров


До обговорення проблем лідерства та мотивації в підприємництві приєдналась член-кореспондент АПН України, док. психол. наук проф. Карамушка Л.М. (Інститут психології імені Г.С.Костюка НАПН України)

Серед запрошених бізнес-експертів та гостей конференції з доповіддю на пленарному засіданні виступив засновник Business Design Lab., викладач Києво-Могилянської бізнес-школи С. Ноздрачьов
 


Президент Української асоціації досконалості та якості П.Я.Калита у доповіді на пленарному засіданні приділив увагу проблемам забезпечення конкурентоспроможності бізнесу на засадах системного менеджменту.
 


Обговорення проблематики конференції відбулося під час панельних дискусій «Стратегія підприємства: інституційні та конкурентні виклики» та «Професійний портрет сучасного підприємця: освіта, компетентності, кар‘єра». В дискусіях взяли участь науковці, запрошені бізнес-експерти, студенти магістерської програми «Менеджмент проектів і консалтинг».