Результати Всеукраїнського учнівського конкурсу наукових есе «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ В ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ» 16 травня 2020 року23 Травня 2020р.

Конкурс проведено на відзначення Дня науки 2020 року та в рамках професійної орієнтації майбутніх вступників на отримання вищої освіти першого (бакалаврського) рівня підготовки за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» у такі терміни:

реєстрація учасників та подання есе – до 16 травня 2020 року;

• конкурсне оцінювання есе експертною комісією -  20-21 травня 2020 року;
  • оприлюднення результатів конкурсного оцінювання на сайті кафедри національної економіки та публічного управління -  21 травня 2020 року;
  • відзначення учасників Конкурсу – до 16 червня 2020 року.

Організаційний комітет Конкурсу:

Голова:

• Малий І.Й.– д.е.н., професор, завідувач кафедри національної економіки та публічного управління.

Заступник голови:

• Ємельяненко Л.М.– д.е.н., заступник завідувача, професор кафедри національної економіки та публічного управління.

Члени:

• Федірко Н.В.– к.е.н., доцент кафедри національної економіки та публічного управління.
  • Загребельна К.В.– асистент кафедри національної економіки та публічного управління.

Предметна комісія Конкурсу:

Голова:

• Радіонова І.Ф.– д.е.н., професор кафедри національної економіки та публічного управління.

Заступник голови:

• Тищенко О.П.  – д.е.н., професор кафедри національної економіки та публічного управління.

Члени:

• Никифоров А.Є. – д.е.н., професор кафедри національної економіки та публічного управління.
  • Чечель О.М.– д.н. держ.упр., професор кафедри національної економіки та публічного управління.
  • Куценко Т.Ф.– к.е.н., доцент кафедри національної економіки та публічного управління.
  • Костенок Я.О.– к.е.н., доцент кафедри національної економіки та публічного управління.
  • Чистов С.М.– к.е.н., доцент кафедри національної економіки та публічного управління.

До участі у конкурсі зареєстровано 94 учасників, отримано есе від 85 учасників.

Відзначення учасників Конкурсу здійснюється наступним чином:

1. усі учасники конкурсу отримують сертифікат, який в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» наявність сертифікату є підставою для отримання додаткових балів з дисципліни «Вступ до спеціальності», що викладається упродовж І семестру для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»;
  2. есе учасників конкурсу, що набрали за результатами оцінювання 75 і вище балів подаються до публікації у електронному науковому виданні «Публічне управління в історії української держави: погляд молодого покоління: збірник матеріалів Всеукраїнського учнівського конкурсу наукових есе «Публічне управління в історії української держави» (16 травня 2020 року). К.: КНЕУ, 2020»(із присвоєнням номера ISBN)як наукова стаття. Збірник видається в електронній формі та розміщується в репозитарії університету (переглянути);
  3. есе переможців конкурсу, що набрали за результатами оцінювання 90 і вище балів, додатково публікуються на сайті Наукового інтернет-порталу «Інновації в управлінні публічним сектором».

За результатами оцінювання конкурсних есе переможцями Конкурсу стали:

• Шутенко Софія Сергіївна
    Есе на тему «СОБОРНІСТЬ ЯК ВТІЛЕНА МРІЯ НА ШЛЯХУ РОЗБУДОВИ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ»
    Науковий керівник: Толкачова Юлія Сергіївна
    Комунальний заклад “Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів № 64 Маріупольської міської ради Донецької області”, м. Маріуполь

• Білозерова Маргарита Сергіївна
    Есе на тему «ГІБРИДНА ВІЙНА УКРАЇНИ З РОСІЄЮ: ПОМИЛКИ УКРАЇНСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ЧИ ПРОІМПЕРСЬКА ПОЛІТИКА КРЕМЛЯ?»
    Науковий керівник: Грідіна Наталія Олександрівна
    Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба Чугуївської міської ради Харківської області, м.Чугуїв
  • Кальницька Яна Вадимівна
    Есе на тему: «ПОМИЛКИ ТА ЗЛОЧИНИ РАДЯНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ЩОДО УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ ТА ЇЇ НАСЛІДКИ»
    Робота виконана без наукового керівника
    НВО «Новомиргородська ЗШ I-III ст. №2 - ДНЗ», Кіровоградська область, Новомиргородський район, м. Новомиргород

• Стрижак Анастасія Вікторівна
    Есе на тему «ІСТОРИЧНА РОЛЬ АГІТАЦІЇ ЯК ВАЖЛИВОЇ СКЛАДОВОЇ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ»
    Науковий керівник: Бордун Зоя Валентинівна
    Чернеччинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М.В. Пилипенка (опорний заклад освіти),  Сумська область, Охтирський район, с. Чернеччина
  • Корень Віталіна Геннадіївна
    Есе на тему: «ЗЕМЕЛЬНЕ ПИТАННЯ В УКРАЇНІ ТА СПРОБИ ЙОГО ВИРІШЕННЯ»
    Науковий керівник: Корень Олена Михайлівна
    Ройлянська загальноосвітня І-ІІІ ступенів, Одеська область, Саратський район, с.Ройлянка
  • Некрасова Поліна Сергіївна
    Есе на тему: «ЧИ СПРАВЕДЛИВО ВИЗНАЧАТИ НЕЕФЕКТИВНІСТЬ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ЯК ОДНУ З ПРИЧИН ПРОГРАШУ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ 1917-1921 РР.?»
    Науковий керівник: Баган Ірина Володимирівна
    Рибинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів,  Донецька область, Волноваський район, с. Рибинське

Усі результати оцінювання отриманих від учасників наукових есе представлені в Додатку до звіту.