ІННОВАЦІЙНЕ НАДБАННЯ КАФЕДРИ – ВІДЕОЛЕКЦІЇ З ДИСЦИПЛІНИ «МАКРОЕКОНОМІКА»12 Вересня 2013р.

Відеолекції, що є сучасним інноваційним засобом викладання, значно полегшують опанування студентами будь-яких наук та дисциплін, а тому широко використовуються в педагогічній практиці по всьому світу.

Розроблені на кафедрі макроекономіки та державного управління доцентом Єфремовим Дмітрієм Петровичем відеолекції з теоретичних основ макроекономіки є результатом узагальнення особистого та колективного дидактичного досвіду викладання даного предмету.

Використання відеолекцій в навчальному процесі відкриває нові можливості, спрощуючи доступ до базового нормативного матеріалу, сприяючи інтенсивному засвоєнню нових та закріпленню набутих знань. Трансляція матеріалу не лише через зорове, але й слухове сприйняття дозволяє посилити навчальний ефект за рахунок активізації додаткових видів пам’яті користувачів.

Головною місією підготовки курсу відеолекцій з теоретичних основ макроекономіки стало посилення рівня науковості  аудиторних лекційних занять. Звільняючи викладача від необхідності відтворювати прописні істини та поняття дисципліни, вони дозволяють спрямувати наявний аудиторний час на ознайомлення слухачів із сучасними досягненнями макроекономічної науки.

Запропоновані для дисципліни «Макроекономіка» відеолекції охоплюють ключових 10 тем. Переглянувши їх до кінця, наполегливий користувач зможе щонайменше сформувати уявлення та здобути необхідний обсяг знань з дисципліни відповідно до сучасних стандартів вищої освіти в галузі економічних спеціальностей.