НОВИЙ КРОК ДО ПОГЛИБЛЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ КОМПЕТЕНЦІЙ НАШИХ ВИКЛАДАЧІВ15 Жовтня 2013р.

З 30 вересня по 4 жовтня 2013 року Наталія Вікторівна Федірко та Ярослава Олександрівна Костенок брали участь у роботі навчального тренінгу "Адвокація європейської інтеграції", який проводився у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана спільно з Європейською комісією.

Головними мотивами участі представників кафедри макроекономіки та державного управління у європейському тренінгу стали поглиблення особистих знань в галузі європейської економічної політики, набуття додаткового досвіду наукового спілкування та ознайомлення із сучасними тренінговими методиками викладання.

Тренінг проводила команда висококваліфікованих інструкторів на чолі з д.е.н., професором, завідувачем кафедри європейської інтеграції КНЕУ Віктором Івановичем Чужиковим. До участі у тренінгу були залучені викладачі різних факультетів КНЕУ та інших вищих навчальних закладів, працівники наукових установ,  представники бізнесу, а також студенти магістерської програми «Європейська інтеграція».

Метою проведення тренінгу було розширення компетенцій щодо структурної побудови ЄС, його секторальних та горизонтальних політик. Учасники тренінгу отримали змогу ознайомитись з особливостями інституційної моделі Європейського Союзу, вивчити характерні риси його бюджетної та грошово-кредитної системи, оцінити механізми та інструменти секторальних та горизонтальних політик спільноти, а також на конкретних прикладах проаналізувати особливості сучасних відносин України та ЄС.

Особистими результатами участі у тренінгу представники кафедри відзначають не лише усвідомлення можливих наслідків підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, але і перспектив подальшого євроінтеграційного курсу розвитку України.

Більш детальну інформацію про тренінг можна отримати на сторінці кафедри європейської інтеграції КНЕУ: