Оголошення про початок проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році10 Жовтня 2018р.

Міністерство освіти та науки України та ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» оголошують початок проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році.

Конкурс організовується  з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та активізації її науково-дослідної роботи.

Термін проведення І туру конкурсу 1 листопада – 23 грудня 2018 року.

До участі запрошуються студенти II-VІ курсів усіх факультетів.

Кафедра національної економіки та публічного управління організовує перший етап Конкурсу за такими галузями знань:

• Економіка та економічна політика;
  • Публічне управління та адміністрування;
  • Управління в сфері економічної конкуренції.

Організаційний комітет першого туру Конкурсу від кафедри національної економіки та публічного управління:

• завідувач кафедри д.е.н., професор І.Й. Малий.
  • заступник завідувача кафедри д.е.н., професор Л.М. Ємельяненко;
  • к.е.н., доцент Н.В. Федірко.

Для участі у Конкурсі  студентам необхідно подати до оргкомітету заявку на участь та виконану наукову роботу до 20 грудня 2018 року.

За результатами конкурсного оцінювання наукових робіт, поданих на перший тур Конкурсу, три найкращі роботи будуть рекомендовані до участі у другому турі Конкурсу.

Усі учасники першого туру Конкурсу отримують дипломи про участь у Конкурсі, а автори трьох найкращих робіт - дипломи переможців першого туру.

Другий етап Конкурсу відбудеться:

Галузь знаньБазові вищі навчальні заклади Конкурсу
Економіка та економічна політикаКиївський національний  університет імені Тараса Шевченка
Вул. Володимирська, 60, м. Київ, 01033
Публічне управління та адмініструванняКиївський національний торговельно-економічний університет
Вул. Кіото, 19, м. Київ , 02156
Управління у сфері економічної конкуренції

Полтавська державна аграрна академія
Вул. Сковороди, 1/3, м. Полтава, 36003

За результатами ІІ туру Конкурсу учасники нагороджуються дипломами І-ІІІ ступенів.

ПЕРЕВАГИ

участі студентів у конкурсі студентських наукових робіт

• виявлення активної студентської позиції та демонстрація власних вмінь, навичок та думок;
  • позбавлення нерішучості, активізація та концентрування власних можливостей задля розвитку та розширення компетенцій;
  • отримання позитивного досвіду конкурсного змагання та конкурентної боротьби з іншими студентами;
  • можливість публікації результатів власних досліджень у наукових збірниках та студентських журналах, що дає можливість наочно продемонструвати власні здібності;
  • створення власного позитивного іміджу для участі у програмах стажування як в Україні, так і за кордоном;
  • набуття конкурентних переваг на ринку праці в порівнянні з іншими випускниками ВНЗ та  підвищення конкурентоспроможності власного резюме;
  • за рішенням університету студентам, які приймали участь у позанавчальній науковій діяльності, зокрема конкурсах студентських наукових робіт, можуть присуджуватись додаткові бали за успішність з дисциплін, що вивчаютьсяу поточному семестрі (до 10 балів).

Вимоги до наукових робіт

• наукові роботи виконуються українською мовою.
  • текст друкується шрифтом  Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш  формату А4, поля: ліве - 30 мм, праве - 10 мм, верхнє і нижнє - по 20 мм;
  • обсяг  зброшурованої  роботи  не повинен  перевищувати 30 сторінок без урахування додатків та переліку літературних джерел;
  • наукова робота повинна мати титульну сторінку (на ній зазначаються тільки шифр та назва роботи), зміст, вступ, розділи, висновки, список використаної літератури та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи;
  • до наукової роботи додаються копії патентів, наукових статей автора тощо  (за наявності);
  • ілюстрації,   що  додаються  до  роботи,   повинні  бути скомпоновані на аркуші формату А4;
  • наукові роботи подаються в друкованому вигляді та на електронних носіях;
  • в окремому запечатаному пакеті під тим самим шифром подаються відомості про автора (авторів), наукового керівника роботи.

Відомості про автора