Оголошення про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»17 Грудня 2018р.

Кафедра національної економіки та публічного управління ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» запрошує до участі у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Олімпіада проводить відповідно до  Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого Міністерством освіти і науки України, молоді та спорту 13.12.2012  № 1410.

Організаційний комітет І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» :

• Малий І.Й. – д.е.н., професор, завідувач кафедри національної економіки та державного управління
  • Ємельяненко Л.М. – д.е.н., професор, заступник завідувача кафедри національної економіки та публічного управління
  • Радіонова І.Ф. – д.е.н., професор кафедри національної економіки та публічного управління
  • Куценко Т.Ф. – к.е.н., доцент кафедри національної економіки та публічного управління
  • Федірко Н.В. – к.е.н., доцент кафедри національної економіки та публічного управління

Олімпіада проводиться у формі письмової роботи, що складається з трьох питань аналітичного, управлінського та експертного спрямування.

До участі у олімпіаді запрошуються студенти IV курсу бакалаврського рівня підготовки спеціалізації «Менеджмент державних установ» та студенти V курсу магістерського рівня підготовки за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», фахову підготовку за якими забезпечує кафедра національної економіки та публічного управління.

Наказ Міністерства освіти і Науки України про проведення Олімпіади:

Наказ ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» про проведення Олімпіади:

Учасники, які посіли перше, друге, третє місця в особистому заліку, є переможцями І етапу Олімпіади та учасниками наступного етапу і нагороджуються дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів відповідно. Переможці кожного з етапів Олімпіади визначаються за сумарною кількістю балів, набраних на всіх обов`язкових турах Олімпіади.

Дипломом І ступеня нагороджується Учасник, який набрав не менше 80%, ІІ ступеня - 70%, ІІІ ступеня - 60% від максимально можливої сумарної кількості балів, що дорівнює 100%. При цьому кількість переможців не може перевищувати 10% від загальної кількості Учасників. У разі перевищення кількості переможців Оргкомітет залишає за собою право корегування їх кількості при підведенні остаточних підсумків Олімпіади.

Дипломом I ступеня нагороджується один Учасник. Якщо рівну кількість балів набрали декілька Учасників, які претендують на нагородження дипломом І ступеня, між ними призначається додатковий тур.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» відбудеться в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 15-17 травня 2019 року.

Усім учасникам олімпіади надається право отримати додаткові заохочувальні бали за однією з дисциплін кафедри, що вивчається ними у ІІ семестрі 2018/2019 навчального року відповідно до затверджених кафедрою критеріїв. Рекомендації кафедри базуються на вимогах «Положення про порядок оцінювання результатів навчальної діяльності студентів», затвердженого Вченою радою ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (протокол № 12 від 25 травня 2017 р.).