Воркшоп в Школі економіки та управління: ЕКОНОМІКА, ДЕРЖАВА ТА ДОБРОБУТ07 Листопада 2018р.

• Що таке «національна економіка» та як держава впливає на добробут кожного окремого громадянина та розвиток країни загалом?
  • Як приймають рішення державні службовці та які можливі наслідки від їх діяльності?
  • Чи можливо впливати на публічну владу та як протидіяти корупції?

Про ці та інші питання дискутували майбутні вступники під час заняття в Школі Економіки та Управління Факультету економіки та управління ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», яке відбулось 7 листопада 2018 року. Разом з викладачем Школи доцентом кафедри національної економіки та публічного управління Наталією ФЕДІРКО та студентами 4 курсу спеціалізації «Менеджмент державних установ» Тетяною ВОСКОБОЙНИК та Олександрою ПАРАЩЕНЮК учасники заняття мали змогу спробувати себе в суспільних ролях та особисто приймати рішення щодо варіантів реалізації публічних проектів.

Дякуємо усім, хто долучився до нас!

До зустрічі в наступних заходах!