Марафон з популяризації цілей сталого розвитку: спільна участь студентів та викладачів кафедри23 Листопада 2017р.

Участь у Марафоні з популяризації цілей сталого розвитку, що проводився  Ресурсним центром зі сталого розвитку КНЕУ в рамках проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» стала новим надбанням спільної креативної тренінгової діяльності викладачів кафедри макроекономіки та державного управління та студентів освітніх програм кафедри.

Від кафедри макроекономіки та державного управління участь у Марафоні взяли студенти ІV курсу спеціалізації "Менеджмент джержавних установ" Інна Чащина та Віталій Бортник, студенти ІІІ курсу спеціалізації "Менеджмент джержавних установ" Воскобойник Тетяна, Лук'янова Вікторія, Кравченко Марія, Пушкарук Марія, а також доценти кафедри макроекономіки та державного управління Ярослава Костенок та Наталія Федірко.

Марафон з популяризації цілей сталого розвитку проводився упрождовж трьох днів та передбача як тренінгову діяльність в стінах ДВНЗ "Київський національний економіний університет імені Вадима Гетьмана", так і виїзний захід учасників за участю представників місцевої громади.

В перший день Марафону 20 листопада 2017 року відбувся тренінг щодо цілей сталого розвитку за участі експертів з питань зеленої економіки Сущенка Олександра та Катерини Мірошниченко.

Другий день Марафону надав можливість часникам взяти участь у воркшопі з питань гендерної рівності за участі національного експерта з питань гендерного бюджетування Світлани Гаращенко

Останній день Марафону – динамічний та продуктивний, адже ми відвідали громаду Розумного міста Переяслав-Хмельницький та ознайомились з їх практиками впровадження проектів, ініційованих мешканцями міста спільно з місцевою владою та спрямованих на розвиток міста.

Дякуємо керівнику Ресурсного центру зі сталого розвитку КНЕУ Вірі Усик за запрошення та надану можливість участі!