Оголошення про проведення конкурсу студентських есе «ПАРТНЕРСТВО «ВІДКРИТИЙ УРЯД» В УКРАЇНІ» 1 квітня 2019 року13 Березня 2019р.

ДВНЗ  «КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА»

Факультет економіки та управління

Кафедра національної економіки та публічного управління

Конкурс студентських есе

«ПАРТНЕРСТВО «ВІДКРИТИЙ УРЯД» В УКРАЇНІ»

В рамках проведення тижня Відкритого Уряду у 2019 році  запрошуємо студентів І-ІІ курсів долучитися до участі у конкурсі студентських есе, присвячених дослідженню практики реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні у 2018-2020 роках (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 року №1088).

Для участі у конкурсі пропонується підготовка есе на тему «ЯК Я ОЦІНЮЮ РЕАЛІЗАЦІЮ ІНІЦІАТИВИ «ПАРТНЕРСТВО «ВІДКРИТИЙ УРЯД» В УКРАЇНІ?» за одним із наступних напрямків (на вибір студента):

• державне фінансування політичних партій;
  • відкриті дані;
  • доступ до архівів комуністичного режиму;
  • єдиний веб-портал використання бюджетних коштів;
  • система електронних публічних закупівель «Prozorro»;
  • електронні петиції;
  • імплементація ЕІТІ стандартів;
  • електронні декларації.

Організаційний комітет конкурсу:

• Малий І.Й.– д.е.н., завідувач, професор кафедри національної економіки та публічного управління.
  • Ємельяненко Л.М.– д.е.н., заступник завідувача, професор кафедри національної економіки та публічного управління.
  • Тищенко О.П. - – д.е.н., професор кафедри національної економіки та публічного управління.
  • Куценко Т.Ф.– к.е.н., доцент кафедри національної економіки та публічного управління.
  • Федірко Н.В. - к.е.н., доцент кафедри національної економіки та публічного управління.

ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ КОНКУРСУ ЕСЕ

Терміни конкурсу:

• реєстрація учасників - до 18 березня 2019 року (за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNe8zTYCBfifZJGUD53bIRfhFmZl25pNtxaAxWpUSoqCJBPw/viewform?usp=sf_link).
  • подання есе – до 1 квітня 2019 року.
  • конкурсне оцінювання есе експертною комісією -  2-3 квітня 2019 року.
  • оприлюднення результатів конкурсного оцінювання на сайті кафедри національної економіки та публічного управління -  5 квітня 2019 року.

Есе подаються у подаються в електронному та друкованому варіантах. Електронний варіант надсилається на e-mail kmdu@kneu.edu.ua. Паперовий варіант подається за підписом наукового керівника з висновком про результати перевірки на плагіат.

Усі есе повинні пройти перевірку на плагіат!

До участі у конкурсі допускаються роботи, унікальність тексту яких складає не менш ніж 80%. Перевірити текст на унікальність можна за посиланням: https://content-watch.ru/text/  або з використанням інших доступних сервісів. Результат перевірки необхідно надати організаційному комітету разом  з есе. Відповідальність

Усі студенти-учасники конкурсу отримують сертифікат! Наявність сертифікату є підставою для отримання додаткових балів з дисципліни, що викладається науковим керівником есе, у кількості, яка передбачена картою СРС.

Переможці конкурсурекомендуються до презентації результатів своїх досліджень під час86-ої студентської наукової конференції «Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти», яка відбудеться в  ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» з 6 по 15 травня 2019 року.

Найкращі есе студентів будуть рекомендовані до опублікування у студентських збірниках наукових робіт у форматі наукової статті.

РЕКОМЕНДОВАНА СТРУКТУРА ЕСЕ

• титульна сторінка;
  • вступ(1 ст. – актуальність дослідження);
  • основна частина(розкриття проблеми есе: аналіз предмету дослідження, позитивні та негативні аспекти, тенденції, чинники, ситуації, історичні факти та події, вітчизняний та зарубіжний досвід та ін. – 5-8 ст.);
  • висновки(1-2 ст. – сформулювати власні оціночні судження щодо вирішення проблеми, виокремити дискусійні моменти та складові проблеми, що потребують вирішення);
  • список використаних джерел(оформити в форматі посторінкового посилання та повного переліку джерел в алфавітному порядку або у порядку появи посилань у тексті).

КРИТЕРІЇ ТА ШКАЛА ОЦІНЮВАННЯ ЕСЕ

Критерії

Шкала

Глибина аналізу об’єкта та предмета дослідження, наявність цікавих прикладів з досліджуваної проблеми