Підвищення кваліфікації викладачів з розвитку громадянських компетентностей в Україні29 Листопада 2017р.

В рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU» протягом 03-05 жовтня та 27-29 листопада 2017 року доцентами кафедри макроекономіки та державного управління Москалюк Н.П. та Сабадош Г.О. було підвищено кваліфікацію, пройшовши навчання за циклом  семінарів-тренігів за програмою «Формування громадянських компетентностей у державних службовців і працівників органів місцевого самоврядування», яке проходило в Центрі адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Національного агентства України з питань державної служби.

Навчання відбувалося за двома модулями: Модулем А  - Освіта для демократичного громадянства та освіта з прадулямив людини як засіб утвердження демократії та Модулем  Б – Методика викладання курсу ОДГ/ОПЛ в системі підготовки державних службовців.

Під час навчання було визначено професійні компетентності, необхідні для викладання тем/курсу з ОДГ/ОПЛ для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування», досліджено європейський досвід процесу організації освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини за допомогою використання правових інструментів таких, як Хартія Ради Європи з ОДГ/ОПЛ, систематизовано навчально-методичні технології підготовки публічних службовців.

Цікавими були лекції з подальшим обговоренням і презентацією в робочих групах на тему «Досвід проведення дебатів» та «Демократичне лідерство в публічному управлінні»  модеровані викладачем Цюріхського педагогічного університету  Айріс Хенселер з відділу освіти та суспільства департаменту професійного розвитку  (Швейцарія).

Заняття проходили цікаво із застосуванням інтерактивних методик викладання, в дружній атмосфері.

Робота в міні-групі

Валіза викладачів-тренерів Москалюк Н.П. та Сабадош Г.О. поповнилась  новими професійно-фаховими методиками викладання, сучасними інтерактивними технологіями підготовки публічних службовців з ОДГ/ОПЛ за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Презентація роботи в міні-групі

Презентація доц. Москалюк Н.П. методу мозкового штурму

За результатами  навчання доценти Москалюк Н.П. та Сабадош Г.О. отримали Свідоцтво майстер-тренера про підвищення кваліфікації.

Вітаємо наших колег!