ДЕНЬ МАГІСТРА 2019 (за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування"15 Березня 2019р.

ДЕНЬ МАГІСТРА

за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»

21 березня 2019 року

14.40 в ауд. 265 (І корпус КНЕУ)

Запрошуємо майбутніх вступників до магістратури 2019 року та всіх охочих на відкриту зустріч з представниками кафедри національної економіки та публічного управління та представниками приймальної комісії університету.

Зустріч буде присвячено  актуальним питанням щодо вступу та навчання в магістратурі за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Захід проводитимуть:

• Малий Іван Йосипович– д.е.н., професор, завідувач кафедри національної економіки та публічного управління;
  • Ємельяненко Лариса Михайлівна- д.е.н., професор, заступник завідувача кафедри національної економіки та публічного управління, гарант освітньої програми  другого (магістерського) рівня за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»;
  • Самійленко Андрій Петрович– к.е.н., доцент, відповідальний секретар приймальної комісії.

Під час заходу можна дізнатись про:

• особливості освітньої програми другого (магістерського) рівня за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»:
  • майбутні компетенції  та професійні переваги магістра;
  • освітні компоненти (навчальні дисципліни);
  • можливості варіативної фахової підготовки;
  • структуру та календарний графік навчального плану студентів;
  • особливості проходження переддипломної практики;
  • потенції магістерської дипломної роботи та прикладного дослідження;
  • усі інші властивості навчального процесу, які можуть цікавити вступників до магістратури;
  • процедури вступу до магістратури 2019 року:
  • програми ЗНО для вступників на освітній рівень магістр за всіма спеціальностями;
  • порядок організації та проведення вступних випробувань з ЗНО в 2019 році;
  • програма фахового вступного випробування на освітній рівень «Магістр»;
  • етапи вступної кампанії 2019;
  • перелік документів абітурієнта;
  • вартість навчання за контрактом Магістр.