Оголошення про міжнародну науково-практичну конференцію «ДЕРЖАВНЕ АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКОЮ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ»16 Вересня 2013р.

26-27 листопада 2013 року у м. Києві на базі Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Інституту державного та муніципального управління господарством за ініціативою кафедри макроекономіки та державного управління відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Державне антикризове управління економікою в умовах глобалізації».

Метою конференції є обговорення та обґрунтування шляхів подолання соціально-економічних наслідків світової кризи.

Під час роботи конференції планується:

• проведення секційних засідань  за тематичними напрямками роботи конференції,
  • виступи провідних фахівців у сфері антикризового управління економікою;
  • презентація інтелектуальних інноваційних продуктів, розроблених кафедрою макроекономіки та державного управління КНЕУ.

Тематичні напрями роботи конференції:

• Макроекономічна політика в умовах відкритої економіки.
  • Моделі та інститути міжнародного антикризового регулювання.
  • Національні особливості державного антикризового управління економікою.
  • Антикризове управління економічним розвитком територій.
  • Стратегічні пріоритети та прогнозування довгострокової антикризової політики.

До початку роботи конференції планується видання збірника тез доповідей, а за її результатами – колективної монографії та практичних рекомендацій.

До участі в конференції запрошуються вітчизняні та зарубіжні вчені-економісти, представники науково-дослідних установ, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, а також інші науковці, які досліджують проблеми антикризового державного управління економікою.

Загальні умови проведення конференції представлені в інформаційному листі.

Інформаційний лист Міжнародної науково-практичної конференції «Державне антикризове управління економікою в умовах глобалізації» (укр)

Для завантаження натисність на посилання!

Bulletin of International Scientific Conference"State anti-crisis management in the context of globalization" (eng)

To download click on the link!

За більш детальною інформацією звертатись до представників оргкомітету на кафедрі макроекономіки та державного управління або за електронною адресою konf_makro@ukr.net.