V Міжнародна науково-практична конференція «УПРАВЛІННЯ ПУБЛІЧНОЮ ЕКОНОМІКОЮ: НОВІ ВИКЛИКИ ТА СТРАТЕГІЯ» 5-6 грудня 2019 року04 Листопада 2019р.

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

імені ВАДИМА ГЕТЬМАНА»

Кафедра національної економіки та публічного управління

Інститут державного та муніципального управління господарством

V Міжнародна науково-практична конференція

«УПРАВЛІННЯ ПУБЛІЧНОЮ ЕКОНОМІКОЮ: НОВІ ВИКЛИКИ ТА СТРАТЕГІЯ»

5-6 грудня 2019 року / Київ / КНЕУ

Конференція — відкрита платформа для професійного наукового обговоренняполітичних та соціально-економічних кризових явищ в Українітапошуку інноваційних підходів до антикризового управління в контексті макроекономічної стабілізації та уникнення загроз державності в Україні.

Мета конференції- узагальнення теорій та світових практик модернізації економіки та обґрунтування інституційних змін в публічному управлінні.

Тематичні напрями роботи конференції:

• публічна (державна) та приватна економіка: теорії та стратегії модернізації;
  • національні моделі управління публічною економікою в контексті добробуту та безпеки життєдіяльності людини;
  • фінансова консолідація в управлінні територіальними утвореннями

Для участі в конференції запрошуються фахівці у сферах науки та освіти, державного управління, представники громадських організацій та бізнес-структур.

У рамках конференції відбудеться:

• пленарне засідання;
  • дискусійні платформи;

До початку роботи конференції планується видання збірника тез доповідей (у електронному форматі з присвоєнням індексів УДК, ББК, ISBN та розміщенням в репозитарії університету ), а за її результатами – колективної монографії та практичних рекомендацій.

Для участі у конференції необхідно до 18 листопада 2019 року на е-mail оргкомітету nepu@kneu.ua надіслати:

• заявку на участь;
  • копію платіжного документу про сплату організаційного внеску;
  • тези доповідей для опублікування в електронному збірнику матеріалів конференції.

Умови участі у конференції представлено в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПОВІДОМЛЕННІ.