Всеукраїнська олімпіада КНЕУ для професійної орієнтації вступників з дисципліни «Історія України» 10 березня - 10 квітня 2020 року06 Лютого 2020р.

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА»

Факультет економіки та управління

Кафедра національної економіки та публічного управління

Оголошують про проведення

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

для професійної орієнтації вступників

на основі повної загальної середньої освіти

на отримання освіти за спеціальністю

281 «Публічне управління та адміністрування»

Олімпіада для професійної орієнтації – творче змагання, яке дозволяє не лише повторити та закріпити знання, здобуті в рамках загальної середньої освіти, але і випробувати власні уміння орієнтації у суспільно-політичних науках та виявити індивідуальні здібності до майбутньої професійної діяльності.

Олімпіада проводиться з дисципліни «Історія України» з провідною ідеєю «Державотворення та самоврядування в історії України» (наказ про проведення).

Мета олімпіади - допомогти визначитися з фахом майбутньої професії та отримати конкурентну перевагу щодо вступу на навчання до вищого навчального закладу.

Олімпіада розрахована на усіх, хто має на меті вступ до вищого навчального закладу України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Завдання розроблені відповідно до шкільної програми 10-11 класів.

До участі у Олімпіаді запрошуються:

• особи, які здобули повну середню загальну освіту, або є учнями випускних класів навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в той навчальний рік, коли проводиться олімпіада;
  • учні 10-х класів, які мають бажання визначитися з фахом майбутньої професійної діяльності та спробувати власні сили у змаганні всеукраїнського рівня.

Олімпіада проводиться у два тури:

• І тур – дистанційний– передбачає виконання тестових завдань дистанційно.

Усі зареєстровані учасники олімпіади отримають на вказану ними при реєстрації електронну адресу бланки  завдань, роздруковують їх, виконують та надсилають на електронну адресу оргкомітету Олімпіади скановану копію за власним підписом.

• ІІ тур – очний– передбачає виконання творчих тестових завдань в КНЕУ.

Усі учасники І туру, які набрали 75 і більше балів (зі 100 максимальних балів) за результатами І туру, отримують запрошення на вказану ними при реєстрації електронну адресу, в якому буде вказано дату та місце проведення змагання.

Учасники Олімпіади, які за результатами ІІ туру набрали 90% і більше балів отримують пільги при навчанні на спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»:

• заохочувальні додаткові бали від 1 до 10 балів, які враховуються як бали за поточний контроль при вивченні дисципліни «Вступ до спеціальності» упродовж 1-го року навчання;
  • гарантовано забезпечуються гуртожитком.

На час перевірки робіт ІІ туру (після завершення тестування ІІ туру) учасникам та гостям пропонується:

• ознайомча екскурсія по КНЕУ;
  • знайомство з викладачами та гарантами освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування»;
  • спілкування з лідерами студентського самоврядування.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАДИ

Етапи

Дата та час

1.

Реєстрація учасників Олімпіади (за посиланням).

До 1000

10 березня 2020 р.

І тур Олімпіади - дистанційний

2.

Оргкомітет Олімпіади розсилає бланк завдання для проходження дистанційного тестування усім зареєстрованим учасникам на вказані ними електронні адреси.

До 1200

10 березня 2020 р.

3.

Учасники виконують завдання дистанційного тестування І туру Олімпіади. Для виконання завдань необхідно роздрукувати бланк та дати письмові відповіді на запитання. Кожне завдання виконується індивідуально. Спільне виконання завдань учасниками не допускається.

З 10 березня 2020 р.

до 12 березня 2020 р.

4.

Учасники Олімпіади надсилають скановану копію дистанційно виконаного завдання, завірену особистим підписом на електронну адресу Оргкомітету Олімпіади nepu@kneu.ua

12 березня 2020 р.

5.

Оргкомітет Олімпіади здійснює перевірку отриманих завдань та оприлюднює їх результати на сайті Університету (на сторінці)

17 березня 2020р.

6.

Подача та розгляд апеляційних заяв. Остаточне підбиття підсумків І туру Олімпіади.

21 березня 2020 р.

7

Оргкомітет Олімпіади надсилає учасникам, які за результатами І туру набрали 75 і більше балів, запрошення до участі у   ІІ турі Олімпіади на вказану ними при реєстрації електронну адресу.

До 1200

22 березня 2020 р.

ІІ тур Олімпіади - очний

8.

Проведення ІІ туру Олімпіади в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 54/1.

10 квітня 2020 р.

9.

Оголошення результатів Олімпіади та видача переможцям, які набрали 90 і більше балів у ІІ турі, сертифікатів про надання їм пільг для навчання на спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

до 1800

10 квітня 2020 р.

10.

Подача та розгляд апеляційних заяв.

до 1800

14 квітня 2020 р.

11.

Остаточне підбиття підсумків Олімпіади та їх  оприлюднення результатів на сайті КНЕУ (на сторінці).

15 квітня 2020 р.

КОНТАКТИ ОРГКОМІТЕТУ ОЛІМПІАДИ:

кафедра національної економіки та публічного управління

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Адреса: м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 257

E-mail: nepu@kneu.ua