Факультет економiки та управлiння

Малий Іван Йосипович

Кафедра: Кафедра національної економіки та публічного управління
Посада: завідувач кафедри, професор
Вчене звання: професор
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Стаж роботи: 36 років
Біографія:

Сфера професійних інтересів:

  • антикризове управління національною економікою;
  • державне та регіональне управління;
  • макроекономічне оцінювання бізнес-середовища.

 

Освіта:

Вищу освіту отримав у Київському державному університеті імені Тараса Шевченко за спеціальністю "Політична економія".

У 1979 році захистив кандидатську дисертацію та розпочав працювати в Київському національному економічному університеті. Пройшов шлях від асистента до професора кафедри політичної економії. У 2002 році захистив докторську дисертацію та отримав науковий ступінь доктора економічних наук,

У 2003 році – отримав вчене звання професора.

Працює на кафедрі макроекономіки та державного управління з 2008 року, де започаткув новий напрям наукових досліджень та сформував наукову школу «Державне антикризове управління економікою України: національний, регіональний, муніципальний рівень». 

 

Основні розробки:

  • навчальні посібники «Макроекономіка: базовий курс» (2016), «Макроекономічна політика» (2013), «Економіка державного сектору» (2007);
  • наукові монографії «Антикризове управління національною економікою» (2017), «Макрорегулювання фінансового сектору» (2015);

 

Досвід:

  • 2017-2018 – стажування в Шанхайському університеті фінансів та економіки (Китай, м. Шанхай).
  • З 2017 - очолює виконання науково-дослідного проекту МОН України «Антикризове управління публічним сектором в умовах макроекономічної нестабільності та загроз державності України».
  • З 2016 - участь у складі науково-методичної комісії спеціальності «Публічне управління та адміністрування» МОН України.

 

Співпрацює з Міжнародною Асоціацією інституційних досліджень, Міжнародною Асоціацією з політичної економії, Науково-дослідним центром «Школа шанхайської економіки» Шанхайського університету фінансів та економіки (Китай, м. Шанхай).

 

Серед додаткових видів діяльності - членство у спеціалізованій вченій раді із захисту дисертацій ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та редакційній колегії міжвідомчого науково-теоретичного журналу «Економічна теорія», а також збірників «Стратегія економічного розвитку України» та «Формування ринкової економіки».

 

 Профіль Google Академія Малий Іван Йосипович