Факультет економiки та управлiння

Зустріч учасників «Викладацької майстерні» на кафедрі стратегії підприємств28 Лютого 2017р.

22 лютого 2017 року відбулося чергове засідання «Викладацької майстерні», головною тематикою якого стали сучасні світові ефективні форми, методи та підходи до навчання.

Першийспікер – член кафедри стратегії підприємств, к.е.н. Людмила Бутенко висвітлила особливості навчання в університетах Канади та США, визначила правила вступу та фінансування навчання, особливості вибору дисциплін, матеріалів і власне процесу викладання, його оцінювання та отримання випускниками роботи по завершенні університету.

Другимдоповідачем – управляючим партнером компанії «IVA MICE» Інною Косорігою було зосереджено увагу на сучасних ефективних формах навчання, як у теоретичній, так і у практичній площині. З власного досвіду Інна зазначила потреби працедавця при наймі випускників та визначила основну мету навчання з точки зору бізнесу.  На думку Інни, сучасне проблемно-орієнтованого навчання, робота над кейсами та бізнес-тури з відвідуванням успішних компаній – це три формати навчання, що сприяють підготовці студентів до майбутньої професії. 

Доповіді шановних гостей викликали чималу кількість запитань від учасників засідання – членів кафедри стратегії підприємств – к.е.н. Батенко Л.П., к.е.н. Прохорової Є.В., к.е.н. Євдокимової Н.М., к.е.н. Скитьової Г.С., к.е.н. Махової Г.В. та спричинили тривале обговорення цікавих інноваційних підходів до навчання в сучасних умовах. 

Висловлюємо вдячність нашим спікерам та всім учасникам засідання і сподіваємось на подальші плідні зустрічі у «Викладацькій майстерні».