Факультет економiки та управлiння

Всеукраїнський конкурс дипломних робіт19 Квітня 2018р.

Шановні колеги!
29 та 30 березня 2018 року кафедрою підприємництва і торгівлі на базі Одеського національного політехнічного університету  проведено Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність». В рамках конкурсу було розглянуто більше 104 дипломних робіт магістрів з   39 Вищих навчальних закладів міст Києва, Дніпра та ін.
За результатами конкурсу диплом ІІ ступеня отримала  Горбатько Альона Олексіївна з роботою виконану на тему: «Зміцнення конкурентної позиції торгового підприємства» під науковим керівництвом доцента кафедри стратегії підприємств  - Гребешкової Олени Миколаївни  
 
Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Економіка» за освітньо – кваліфікаційним рівнем «магістр», відбувся  5-6 квітня 2018 року на базі Харківського національного автомобільно- дорожнього  університету. В рамках конкурсу було розглянуто 163 дипломних роботи з Вищих навчальних закладів міст Полтави, Івано-Франківська, Луцька, Львова, Хмельницька, Одеси, Києва, Дніпра, Житомира та ін.
Грамоту у номінації «за детальний аналіз діяльності підприємства»отримала Савосюк Анна Іванівна (робота виконана на тему: «Удосконалення системи мотивації персоналу на підприємстві»), науковий керівник  доцент кафедри стратегії підприємств  Кизенко Олена Олександрівна. 
Грамоту у номінації «за грунтовне теоретичне дослідження» отрималаІщенко Аліна Олександрівна (робота виконана на тему: «Development of digitalmarketing tools for the comprehensive branding of the company»), науковий керівник – доцент кафедри стратегії підприємств Скитьова Ганна Сергіївна.
 
Вітаємо переможців та наукових керівників,   бажаємо подальших наукових і творчих досягнень!