IV Міжнародна науково-практична конференція "Стратегічні імперативи сучасного менеджменту"23 Квітня 2018р.

19-20 квітня 2018 р. відбулася ІV Міжнародна науково - практична конференція «Стратегічні імперативи сучасного менеджменту»У межах конференції спільно з Університетом сингулярності та Комітетом Верховної Ради України з питань науки та освіти було проведено круглий стіл «Цифрова економіка: загрози, можливості та виклики освіті»присвячений актуальним проблемам розвитку національної системи вищої освіти.

Метою конференції було обговорення результатів новітніх досліджень у сфері стратегічного та інноваційного менеджменту, а також особливостей розвитку бізнес-організацій, зумовлених ствердженням поведінкової економіки в епоху цифрової глобалізації.