Факультет економiки та управлiння

20-22 листопада 2019 р. "Стратегія бізнесу: футурологічні виклики"23 Квітня 2018р.

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція

Мета конференції: обговорення перспективних напрямів розвитку стратегічного менеджменту, методологічних підходів та аналітичного інструментарію формування стратегії бізнесу в контексті майбутніх технологічних та ринкових трендів.

Тематичні напрями роботи конференції:

"Стратегія бізнесу: футурологічні виклики

  1. Бізнес-середовище майбутнього: технологічні та ринкові тренди
  2. Перспективні зміни філософії та методології стратегічного менеджменту
  3. Ефективні бізнес-стратегії майбутнього
  4. Футурологічне стратегічне мислення, освіта та компетентності стратегіста
До Інтернет-обговорення перспектив стратегії бізнесу запрошуються науковці, аспіранти, представники бізнес-організацій, освітніх та громадських спільнот, підприємці, усі зацікавлені особи. Участь у роботі конференції є безкоштовною.Тези доповідей учасників будуть опубліковані в Збірнику матеріалів конференції (публікація в електронному виданні). Збірник буде розміщено на сайті КНЕУ до початку роботи конференції.
 

Регламент роботи конференції:

 
1) До 01 листопада 2019 р.:
  • реєстрація учасників за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqg7S99XOb2c4TcveHzdXymjlTA82ZeyB47QEaK9kaOz-KPA/viewform
  • відправка на скриньку sbkneu2019@ukr.net файлу з текстом тез доповіді (тема листа: «Конференція_Стратегія бізнесу 2019»). Назва файлу повинна відповідати прізвищу першого співавтора (не більше трьох співавторів), файл зберігається у форматі rtf (наприклад, Shevchenko.rtf). За бажанням можна додати фотографії авторів (файл у форматах JPEG або PNG, з кольоровим зображенням шириною не менше 250 px (точок).
2) Протягом 20-22 листопада 2019 р. – приєднання до Інтернет-обговорення доповідей учасників конференції.
 
 
Більш детальна інформація в інформаційному листі: ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ