Факультет економiки та управлiння

Результати першого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом "Менеджмент організацій"29 Березня 2018р.

Протягом першого етапу ІІ туру Конкурсу "Менеджмент організацій" галузева конкурсна комісія розглянула 131 подану наукову роботу від 144 авторів та здійснила їх рецензування. Кожна робота була прорецензована двома рецензентами.

За результатами рецензування було сформовано рейтинговий список наукових робіт.

Під час рецензування наукові роботи перевірялися на наявність ознак академічного плагіату. Галузева конкурсна комісія окремо розглядала роботи претендентів на нагородження і своїм рішенням:

  • не підтвердила факт академічного плагіату і допустила відповідну наукову роботу до подальшої участі у Конкурсі (виділено в рейтинговому списку зеленим);

  • підтвердила факт академічного плагіату та зняла відповідну наукову роботу з Конкурсу (виділено в рейтинговому спискучервоним).

Галузева конкурсна комісія на своєму засіданні на підставі рецензій і перевірки на наявність ознак академічного плагіату прийняла рішення щодо визначення наукових робіт, автори яких запрошуються на підсумкову науково-практичну конфренцію (виділено в рейтинговому списку зеленим) і можуть претендувати на нагородження дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня, або заохочувальними грамотами. У цілому, галузева конкурсна комісія відмітила достатньо високий науковий рівень, поданих робіт на Конкурс "Менеджмент організацій".